Küttepuude saagimine ja lõhkumine

Küttepuid on vaja eluruumide, saunade ja kaminate kütmiseks, aga ka lahtisel tulel šašlõki küpsetamiseks ja muude toitude valmistamiseks.  

Paraku pole puude lõhkumine nii lihtne ja kerge, kui esmapilgul tunduda võib. Selleks on vaja aega, kogemusi ja tööriista. Targem on pöörduda abi saamiseks spetsialistide poole, kes teevad selle töö ära professionaalsel tasemel.

Küttepuudeks kasutatavad puuliigid

Ahju või kamina võimaluste tõhusamaks kasutamiseks tuleb küttepuud õigesti valida. Selleks on vaja teatud teadmisi. Niisiis – headel kütepuudel on järgmised omadused:

1

hea soojaandvus

2

suurepärane põlevus

3

minimaalne suitsukogus

4

vähe tuhka pärast põlemist

Miks pöörduda abi saamiseks meie poole?

Ettevõte Arboristid pakub puude küttepuudeks lõhkumise teenust. Me ei kasuta selleks kirvest, sest meie spetsialistidel on kasutada moodne puulõhkumismasin ja mootorsaed. Tänu sellele on võimalik küttepuid teha täpselt, ohutult ja kiiresti.

Oleme seda tööd teinud aastaid ja seni on kõik kliendid meie tööga rahule jäänud. Oleme valmis kvaliteetselt halgudeks tegema nii ühe puu kui terve virna. Peame rangelt kinni eelnevalt kokkulepitud tähtaegadest. Võite meiega alati ühendust võtta. Töötleme sissetulevad tellimused operatiivselt ja meil on alati hea meel teile kasulik olla!

Saada meile avaldus


Võtame teiega esimesel võimalusel ühendust. Pakume Sulle tööplaani ja Sulle sobiva aja.