Okste ja tüvede äravedu

Suureks kasvanud puud ja põõsad muutuvad sageli tõsiseks probleemiks, mis tuleb lahendada kohe ja mitte ainult seetõttu, et kuivanud oksad on inimestele, elamutele, sõidukitele, elektrikaablitele ja muudele objektidele potentsiaalne oht.

Puude ja põõsaste likvideerimise vajadus tekib ka olukordades, kui ees seisab mõne ehitusprojekti elluviimine. Kuid mis ka põhjuseks poleks, tuleb maha võetud oksad ja tüved ikkagi ära vedada. Kes saab selles aidata? Mida on tarvis sellise teenuse kohta teada?

Miks tuleb lõikamisjääkidest vabaneda?

Selleks, miks on vaja lõikamisjääkidest õigeaegselt vabaneda, on mitu põhjust.

Millal teenus tellida?

On palju olukordi, kus tuleks tellida krundilt okste ja tüvede äraveo teenus. Levinuim neist on mis tahes otstarbega maa-ala korrastamine. Selleks võib olla tootmisobjekt, eramaja, maamaja, kortermaja, linnatänav, kalmistu jne.


See teenus on asjakohane ka muudel asjaoludel, näiteks siis, kui kõiki maha võetud puid ja/või oksi ei ole võimalik töödelda küttepuudeks või muuks otstarbeks. Sellised jäätmed saab suunata taaskasutusse või isegi maha müüa.


Okste ja tüvede äravedu tellitakse erinevatel põhjustel. Üks neist on vajadus vabaneda märkimisväärsest osast puistust, kui seda on kahjustanud kahjurputukad või haigused. Tänu sellele teenusele on võimalik mitte ainult nakkusallikas kiiresti kõrvaldada, et ära hoida nakkuse levik, vaid ka säästa aega ja raha.


Teenus on asjakohane ka olukorras, kus lõikamisjäätmeid on palju. Võimalik on krundi kiire puhastamine ja ka võimalus jäätmed kiiresti töötlemiskohta vedada

Saada meile avaldus


Võtame teiega esimesel võimalusel ühendust. Pakume Sulle tööplaani ja Sulle sobiva aja.